• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Phone : + 90462 335 5050

Konut Kredileri

Türkiye'de emlak sahibi olabilmek için alabileceğiniz 2 tip kredi avantajı bulunmaktadır. Antalya Homes bu kredileri nasıl alacağınız ve nasıl kullanacağınız hakkında size yardımcı olacaktır.

1- İnşaat Şirketinden Kredi Avantajı

Burada İnşaat Şirketi tarafından kredi ile satılan daireleri görebilirsiniz. Antalya'da inşaat şirketinden doğrudan kredi alabilirsiniz. Kredi alma süreci oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey inşaat şirketi ile birlikte ödeme bilgilerinin yazılı olduğu bir satış sözleşmesi imzalamak olacaktır. Gereken ek belgelerin maliyeti bulunmamaktadır. İnşaat Firması Kendi imkanlarını kullanarak müstakbel daire sahiplerine kredi veriyor. Bu müthiş ev alma fırsatını kaçırmayın, sizinde şık bir eviniz olsun.

• 22.800 TL peşin, 1.820 TL taksitle veya
• 10.800 Euro peşin, 844 € taksitle
• 60 aya kadar vade
• Hemen anahtar teslim
• 70% ödemede tapu teslim
• Kefilsiz, evraksız
• Bankadan 20% daha ucuz kredi
• Dosya masrafı yok
• Ekspertiz masrafı yok

60 Ay Vadeye Kadar Taksit İmkanı

Aşağıdaki tablodan kalan borç miktarının karşısına denk gelen kısımda aylara göre değişen ödemeler gözükmektedir. 12 aylık taksitlerde faiz yoktur. Aylık ödemeniz ve toplam geri ödemeler kaç ay ödeme yaptığınıza bağlı olarak tabloda gösterilmektedir.

Mesela 1 oda 1 salon daire aldınız ve kalan borcunuz 30.000 TL.
12 ayda öderseniz : 12 x 2.500 TL aylık ödeme
24 ayda öderseniz : 24 x 1.389 TL aylık ödeme
36 ayda öderseniz : 36 x 976 TL aylık ödeme
48 ayda öderseniz : 48 x 771 TL aylık ödeme
60 ayda öderseniz : 60 x 650 TL aylık ödeme yaparsınız.

2 - Banka Kredisi

Hayalinizdeki evi buldunuz ve ona sahip olabilmeniz için banka kredisine ihtiyacınız var. Fengo Emlak'ın tecrübeli danışmanları eşliğinde kolaylık banka kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Tecrübeli danışmalarımız evi beğendiğiniz andan, satın alıp taşınana kadar desteği ile her an yanınızda! Alıcılar Trabzon'da kredili daire satın alma fırsatı için gerekli olan tüm belgeleri tamamlamalı. Fengo Emlak alıcılarımıza bankada hesap açmadan, evrak tamamlamaya ve tapu teslimine kadar tüm işlemlerinizi halletmenize yardımcı olacaktır.

Kredi başvurusu için gerekli evraklar;

- Pasaport / Nufüs Cüzdanı
- Vergi numarası (Vergi Dairesi'nden temin edilir)
- Adres teyit belgesi (İkamet tezkeresi, son 3 aya ait elektrik, su vs. faturası)
- Apostilli maaş belgesi (İngilizce veya Türkçe tercumeli)
- Satın alınacak Tapu fotokopisi

Tüm bu belgeler hazırlandıktan sonra bankaya kredi için başvuru yapılır. Maksimum 3-4 gün sonra bankadan "Ön onay" gelir. Ön onay geldikten sonra banka gayrimenkul değerlemesi için eve ekspertiz uzmanı gönderir. Uzman değerlendirmesinin ardından banka kredisi onaylanır. Banka kredisi onaylandıktan sonra alıcı ve satıcının tapu başvurusu için evrakları tamamlanır ve tapu başvurusu yapılır.

Fengo Emlak olarak...

Satışa sunduğumuz tüm gayrimenkuller sorunsuz olarak size sunulmaktadır. Tüm gayrimenkuller önceden araştırılmıştır. Sitemizde bulunan tüm gayrimenkuller belli bir kaliteye haizdirler. İnşaat kalitesini beğenmediğimiz gayrimenkulleri web sitemizde yayınlamıyoruz. Sattığımız gayrimenkullerin kalitesi onlarca kez Avrupalı ve Arap müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.

Bize Ulaşın

Adres : Gülyalı Mah. Rize Cad. No:107  Ortahisar   Trabzon - Türkiye 
Email : info@fengoemlak.com 
Telefon : +90 462 335 50 50 
Fax : +90 462 334 61 35

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…