• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Phone : + 90462 335 5050

Fengo Otel

Hizmet amacımız konuklarımıza evlerinde hissettikleri rahatlık ve huzuru sağlayabilmektir.

Misafirperverliğimizi sadece otel hizmetleri ile sınırlı tutmayarak siz konuklarımızın Trabzon’daki bir çok ihtiyaçlarına rehberlik ediyoruz.Bunlara Trabzon Havaalanı’ndan otele özel transfer, Şehir içi kültür turları organizasyonu, hatta sevdiklerinize göndereceğiniz kartpostal posta hizmeti dahil. Türk Hamamı ve Sauna hizmetlerimizi de yine siz sevgili konuklarımızın rezervasyon yaptırmaları ile kişiye özel, otel hizmetimiz olarak sunuyoruz.

Fengo Otel olarak bizler en iyi fiyat garantisi ile düşlediğiniz tatili sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Otelimizin internet sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlara %10 indirim sağlnmaktadır.

Fengo Otel ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

Fengo Emlak olarak...

Satışa sunduğumuz tüm gayrimenkuller sorunsuz olarak size sunulmaktadır. Tüm gayrimenkuller önceden araştırılmıştır. Sitemizde bulunan tüm gayrimenkuller belli bir kaliteye haizdirler. İnşaat kalitesini beğenmediğimiz gayrimenkulleri web sitemizde yayınlamıyoruz. Sattığımız gayrimenkullerin kalitesi onlarca kez Avrupalı ve Arap müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.

Bize Ulaşın

Adres : Gülyalı Mah. Rize Cad. No:107  Ortahisar   Trabzon - Türkiye 
Email : info@fengoemlak.com 
Telefon : +90 462 335 50 50 
Fax : +90 462 334 61 35

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…